book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  SZKOLENIA DLA DZIECI

  Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy szkolenia indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania (5 poziomów szkolenia). Wychodząc Państwu na przeciw od sezonu 2017/2018 wprowadziliśmy także szkolenia sportowe dla dzieci – na tyczkach. Zajęcia grupowe prowadzone są w blokach dwugodzinnych, trzygodzinnych jak i w opcji całodziennej (czyli all inclusive). Kursy trwają 6 dni – rozpoczynają się w niedzielę podziałem na odpowiednie grupy zaawansowania, a kończą w piątek. Na zakończenie każdego kursu odbywają się zawody narciarskie oraz ceremonia wręczenia pucharów i dyplomów.

  ski factory
  WYPOŻYCZALNIA SKI FACTORY

  Dobrze przygotowany sprzęt narciarski znajdą Państwo w naszej zaprzyjaźnionej i sprawdzonej wypożyczalni SKI FACTORY, która mieści się przy Top Residence Kurz. Znajduje się w niej szeroka gama sprzętu dla dzieci i dorosłych – narty marek: Blizzard, K2 oraz Nobile. Polskojęzyczni pracownicy wypożyczalni pomogą dobrać i przygotować odpowiednie wyposażenie, adekwatnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Szeroka oferta wypożyczalni obejmuje także sprzęt skiturowy, deski snowboardowe, kaski oraz oferuje usługi serwisowe. W sezonie letnim natomiast w SKI FACTORY wypożyczycie Państwo rowery górskie.

  DLACZEGO WARTO Z NAMI JEŹDZIĆ ?

  Mamy blisko 10 lat doświadczenia

  Specjalizujemy się w nartach, które są naszą pasją

  Szkolenia prowadzimy w oparciu o polski i włoski program nauczania jak i bazujemy na własnym doświadczeniu

  Stały i sprawdzony TEAM instruktorów

  Cześć, masz pytania, napisz do Nas!