SZKOLENIE INDYWIDUALNE - SNOWBOARD

OPIS SZKOLENIA

Wybierając szkolenia indywidualne Twój osobisty instruktor zaprowadzi Cię do snowboardowego sukcesu. Elastyczny i indywidualny tok prowadzenia zajęć, pewność i celowość szkolenia gwarantują szybkie postępy i przyjemność z nauki. Ten rodzaj szkolenia polecamy osobom, które w krótkim czasie chcą znacząco podnieść swoje umiejętności. Szkolenia indywidualne prowadzone są przy udziale maksymalnie 4 osób.

INFORMACJE O SZKOLENIU I ŚWIADCZENIA
    • czas trwania lekcji – 55 minut
    GWARANTUJEMY
    • Bezpieczeństwo