Rezerwacja online

Dla każdego uczestnika należy dokonac osobnej rezerwacji.

DLA KOGO

RODZAJ SZKOLENIA

OPIS POZIOMÓW SZKOLEŃ

NARTY

• Pierwszy kontakt z nartami.
    • Bezpiecznie porusza się po łatwych trasach (niebieskich): potrafi hamować, skręca stosując łuki płużne, korzysta z wyciągu talerzykowego.
    • Korzysta z tras łatwych i o średniej trudności (niebieskich i czerwonych): stara się prowadzić narty równolegle.
    • Swobodnie pokonuje trasy o różnym stopniu trudności, prowadzi narty równolegle, stara się wykorzystywać krawędzie. Doskonali technikę krawędziową.
    • Prowadzi narty równolegle, jeździ na krawędziach – doskonalenie techniki. Gotowy do rozpoczęcia przygody z jazdą sportową (na tyczkach).

SNOWBOARD

• Pierwszy kontakt ze snowboardem.
    • Bezpicznie porusza się po łatwych trasach (niebieskich): potrafi hamować, skręcać technikami ślizgowymi, korzysta z wyciagu talerzykowego.
    • Korzysta z tras łatwych i o średniej trudności (niebieskich i czerownych), podczas jazdy zaczyna wykorzystywać krawędzie.
    • Swobodnie pokonuje trasy o różnym stopniu trudności, wykonuje skręty ślizgowe i cięte – dopracowuje technikę.
    • Podstawowe elementy techniki freestylowej.

w razie problemów przy zgłoszeniu prosimy o kontakt telefoniczny 536 251 941