book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.comReservation hotline: +1 800 1234 556

HELI SKI

INFORMACJE

Zaawansowanych narciarzy, fanów jazdy poza trasami i dreszczyku narciarskich emocji zapraszamy na HELISKIING. To doskonała okazja do przeżycia niesamowitej przygody w partiach gór dostępnych dla nielicznych.

Góry są piękne, ale trzeba wiedzieć jak się nimi cieszyć i jak się w nich poruszać. Dlatego podczas heliski korzystamy z pomocy naszych sprawdzonych partnerów – przewodników IFMGA oraz firmy lotniczej Elitellina.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Heliskiing realizujemy dla Państwa przez cały sezon narciarski. Polecamy terminy: marzec/kwiecień, ze względu na często występujące optymalne warunki pogodowe i doskonale warunki śniegowe. Najczęściej odwiedzamy rejony Livigno, Courmayeur, Monte Rosa.

Optymalną grupą uczestników jest zespół 4-osobowy plus przewodnik, i wielokrotności takiego zespołu (mamy 4 miejsca dla uczestników w helikopterze – optymalizacja kosztów i bezpieczeństwa). Heliskiing przeznaczony jest dla dobrych i bardzo dobrych narciarzy. Istnieje możliwość sprawdzenia umiejętności czy odbycia szkolenia przygotowującego do heliski z naszymi instruktorami m.in. w Maso Corto (opcja do ustalania z klientem). Miejsce realizacji heliskiingu, jak i podjęcia uczestników przez śmigłowiec i przewodnika, ustalamy indywidualnie z klientem. Do miejsca startu helikoptera dojeżdżamy autami lub busem. Loty przeważnie obsługuje helikopter Airbus Ecureuil AS 350 B3 plus. Przy wyborze miejsca bierzemy pod uwagę: umiejętności narciarskie uczestników, warunki pogodowe, sugestie uczestników. Przed startem wszyscy uczestnicy przechodzą krótkie szkolenie z podstaw bezpieczeństwa w górach i komunikacji z przewodnikiem, jak i używania sprzętu zabezpieczającego/ratunkowego, w który obligatoryjnie będziecie wyposażeni (plecaki ABS, detektor lawinowy, sonda i łopatka). Istnieje też możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu narciarskiego.

Zastrzegamy możliwość zmiany planu heliski ze względu na warunki atmosferyczne oraz potencjalne zagrożenie lawinowe – ostateczna decyzja należy zawsze do pilota i przewodnika.

Zapraszamy na emocjonującą przygodę w niedostępnych partiach gór. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Michałem tel 0048 501 186 955

ZOBACZ ZDJĘCIA
CENA

Orientacyjna cena za dzień heliski waha się pomiędzy 300 a 600 euro za osobę – dokładną ofertę przygotowujemy na konkretne zapytania i po rozmowie dotyczącej Państwa oczekiwań, umiejętności i terminów.

NAPISZ DO NAS

DLACZEGO WARTO Z NAMI JEŹDZIĆ ?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia

Specjalizujemy się w nartach, które są naszą pasją

Szkolenia prowadzimy w oparciu o polski i włoski program nauczania jak i bazujemy na własnym doświadczeniu

Stały i sprawdzony TEAM instruktorów

Cześć, masz pytania, napisz do Nas!

COVID-19. Bezpieczna rezerwacja 100% zwrotu na konto!

Rezerwując wakacje/szkolenia z nami zyskujesz pewność, że w przypadku zamknięcia granic lub
zamknięcia obiektu, zwrócimy Ci 100% wpłaty – przelewem, nie w formie vouchera. Tak samo jak
w przypadku choroby kursanta lub jego najbliższych

COVID-19. Bezpieczna rezerwacja 100% zwrotu na konto!

Rezerwując wakacje/szkolenia z nami zyskujesz pewność, że w przypadku zamknięcia granic lub
zamknięcia obiektu, zwrócimy Ci 100% wpłaty – przelewem, nie w formie vouchera. Tak samo jak
w przypadku choroby kursanta lub jego najbliższych