SZKOLENIA DLA DZIECI

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy szkolenia indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania (5 poziomów szkolenia). Wychodząc Państwu na przeciw od sezonu 2017/2018 wprowadziliśmy także szkolenia sportowe dla dzieci – na tyczkach. Zajęcia grupowe prowadzone są w blokach dwugodzinnych, trzygodzinnych jak i w opcji całodziennej (czyli all inclusive). Kursy trwają 6 dni – rozpoczynają się w niedzielę podziałem na odpowiednie grupy zaawansowania, a kończą w piątek. Na zakończenie każdego kursu odbywają się zawody narciarskie oraz ceremonia wręczenia pucharów i dyplomów.

ski factory
    WYPOŻYCZALNIA SKI FACTORY

Dobrze przygotowany sprzęt narciarski znajdą Państwo w naszej zaprzyjaźnionej i sprawdzonej wypożyczalni SKI FACTORY, która mieści się przy Top Residence Kurz. Znajduje się w niej szeroka gama sprzętu dla dzieci i dorosłych – narty marek: Blizzard, K2 oraz Nobile. Polskojęzyczni pracownicy wypożyczalni pomogą dobrać i przygotować odpowiednie wyposażenie, adekwatnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Szeroka oferta wypożyczalni obejmuje także sprzęt skiturowy, deski snowboardowe, kaski oraz oferuje usługi serwisowe. W sezonie letnim natomiast w SKI FACTORY wypożyczycie Państwo rowery górskie.