SZKOLENIA SPORTOWE NA TYCZKACH

OPIS SZKOLENIA

Jako że w zdecydowanej większości nasi instruktorzy/trenerzy są pasjonatami narciarstwa od 4 roku życia, było kwestią czasu kiedy w naszej ofercie pojawią się szkolenia sportowe na tyczkach
    Jeżeli nudzi Cię jazda po trasach, lubisz rywalizację, chcesz zmierzyć się z samym sobą i spróbować czegoś nowego, to zapraszamy na kolejną narciarską przygodę – mianowicie: na tzw. tyczki.

Każde szkolenie tego typu zaczynamy od podstaw i stopniowo przechodzimy do kolejnych etapów jazdy sportowej. Kursy codziennie rozpoczynamy rozkładaniem slalomu, kilkoma przejazdami rozgrzewkowymi i indywidualnie dobranymi ćwiczeniami dla każdego kursanta. Następnie przechodzimy do treningu na tyczkach, pod czujnym okiem instruktorów/trenerów. Przejazdy są nagrywane, aby wieczorami móc spotkać się i je przeanalizować oraz przy okazji zaznajomić się z teorią jazdy sportowej.

Uwaga! Kurs jazdy sportowej odbywa się przy minimum 6 uczestnikach. Każdy uczestnik musi posiadać kask – mile widziane są ochraniacze.

INFORMACJE O KURSIE I ŚWIADCZENIA
    • zajęcia odbywają się od niedzieli do czwartku (5 dni)
    • codziennie 3 godziny szkolenia na śniegu (SL / GS)
    • video-analiza z każdego dnia kursu w godzinach wieczornych (1h)