book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.comReservation hotline: +1 800 1234 556

SZKOLENIA DLA DOROSŁYCH

Podobnie jak w latach ubiegłych także w nadchodzącym sezonie zapraszamy do korzystania ze szkoleń indywidualnych i grupowych przygotowanych z myślą o osobach dorosłych. Jako nowość w nadchodzącym sezonie wprowadzamy szkolenia sportowe na tyczkach i szkolenia na nartach biegowych. Dla miłośników jazdy poza trasami przygotowaliśmy „wisienkę na torcie” – heliski.

ski factory
WYPOŻYCZALNIA SKI FACTORY

Dobrze przygotowany sprzęt narciarski znajdą Państwo w naszej zaprzyjaźnionej i sprawdzonej wypożyczalni SKI FACTORY, która mieści się przy Top Residence Kurz. Znajduje się w niej szeroka gama sprzętu dla dzieci i dorosłych – narty marek: Blizzard, K2 oraz Nobile. Polskojęzyczni pracownicy wypożyczalni pomogą dobrać i przygotować odpowiednie wyposażenie, adekwatnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Szeroka oferta wypożyczalni obejmuje także sprzęt skiturowy, deski snowboardowe, kaski oraz oferuje usługi serwisowe. W sezonie letnim natomiast w SKI FACTORY wypożyczycie Państwo rowery górskie.

DLACZEGO WARTO Z NAMI JEŹDZIĆ ?

Mamy blisko 10 lat doświadczenia

Specjalizujemy się w nartach, które są naszą pasją

Szkolenia prowadzimy w oparciu o polski i włoski program nauczania jak i bazujemy na własnym doświadczeniu

Stały i sprawdzony TEAM instruktorów

Cześć, masz pytania, napisz do Nas!

COVID-19. Bezpieczna rezerwacja 100% zwrotu na konto!

Rezerwując wakacje/szkolenia z nami zyskujesz pewność, że w przypadku zamknięcia granic lub
zamknięcia obiektu, zwrócimy Ci 100% wpłaty – przelewem, nie w formie vouchera. Tak samo jak
w przypadku choroby kursanta lub jego najbliższych

COVID-19. Bezpieczna rezerwacja 100% zwrotu na konto!

Rezerwując wakacje/szkolenia z nami zyskujesz pewność, że w przypadku zamknięcia granic lub
zamknięcia obiektu, zwrócimy Ci 100% wpłaty – przelewem, nie w formie vouchera. Tak samo jak
w przypadku choroby kursanta lub jego najbliższych