NARTY BIEGOWE

INFORMACJE

Od sezonu 2017/2018 wprowadziliśmy do naszej oferty kursy narciarstwa biegowego. Oferta ta skierowana jest do osób chcących rozpocząć swoją przygodę z biegówkami, jak i osób które pod okiem instruktora chcą doskonalić technikę klasyczną i dowolną (łyżwową). Zajęcia odbywą się na trasach biegowych, położonych na stoku Lazaun oraz na lodowcu. Wybór miejsca zajęć uzależniony jest od poziomu kursanta, pogody i warunków śniegowych. Szkolenia prowadzone są w formie lekcji indywidualnych lub w małych grupach.
    W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dopiero po rozmowie z Państwem będziemy mogli zaproponować rodzaj i formę szkolenia, która będzie spełniała Państwa oczekiwania i uwzględniała możliwości.

NAPISZ DO NAS